Sprawdź Ofertę!

 

Przedstawiciel

Marek Lepionka

kontakt@tanie-terminale.pl

503 777 126 

 

 

 

Szeroka oferta terminali płatniczych - jaki terminal wybrać?

Płatności bezgotówkowe z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne. Dzięki temu regularnie powiększa się również oferta terminali płatniczych, z której nowocześni przedsiębiorcy mogą wybrać rozwiązanie najbardziej dla nich odpowiednie. Na rynku dostępne są tradycyjne terminale, łączące się z siecią za pomocą łącza internetowego, takie z modułem GPRS oraz najbardziej nowoczesne - małe, przenośne mPOS-y. Jakimi czynnikami należy kierować się przy podjęciu decyzji, aby wybrać terminal idealnie dopasowany do specyfiki naszego biznesu?


Urządzenie stacjonarne czy bezprzewodowe?

 

Czy w naszym sklepie/punkcie usługowym posiadamy podłączenie do Internetu i wystarczy nam terminal znajdujący się np. przy kasie? Jeśli tak, zdecydujmy się na najtańsze rozwiązanie, jakim jest terminal stacjonarny LAN. Koszty dzierżawy to w takim przypadku około 34 złotych miesięcznie.

Jeśli nasz biznes wymaga jednak, aby terminala można było używać w dowolnym miejscu, lub też kiedy nie mamy w punkcie dostępu do internetu, rozwiązaniem jest urządzenie łączące się z siecią poprzez GPRS. Terminal taki działa wszędzie tam, gdzie występuje zasięg telefonii komórkowej, a koszt najmu jest niewiele wyższy niż w przypadku terminala LAN. W obu rodzajach terminali, koszty najmu obniżyć możemy poprzez oferowanie usług dodatkowych, czyli cashback (wypłata gotówki podczas zapłaty kartą), DCC (przyjmowanie płatności w walucie karty) czy sprzedaż doładowań telefonicznych i usług przedpłaconych. Terminale te pozwalają na przeprowadzanie różnorakich akcji promocyjno-lojalnościowych, a także mogą być zintegrowane z systemami kasowo-sprzedażowymi.