Sprawdź Ofertę!

 

Przedstawiciel

Marek Lepionka

kontakt@tanie-terminale.pl

503 777 126 

 

 

 

Terminale Płatnicze

Przyjazny klientowi, szybsze transakcje 

 

INGENICO

 

ICT250


Terminal stacjonarny Ingenico iCT250 to najnowsza generacja terminali do akceptowania płatności bezgotówkowych zarówno zbliżeniowych, jak i tych potwierdzanych kodem PIN lub podpisem. Jednocześnie jest wygodny i prosty w obsłudze.

Terminal charakteryzuje się kompaktową i ergonomiczną budową. Jest bardzo lekki i wydajny, a jednocześnie nowoczesny.

 

 

 

 

 

ICT220 + IPP220

 

Dzięki terminalowi płatniczemu iCT 220/iPP 220 twoi klienci płacą w prosty i bezpieczny sposób. Terminale płatnicze przeznaczone są do codziennego użytku. Dlatego ich obsługa jest całkowicie intuicyjna.

 

Nie ważne, jaki biznes prowadzisz: SIX Payment Services ma dla ciebie odpowiedni terminal. Rozwiązania iCT 220/iPP 220 można używać bez konieczności sięgania do kasy. Zestaw ten działa w niezwykle prosty sposób: iPP 220 stoi po twojej stronie lady. Wygodnie wpisujesz na nim kwotę płatności. iCT 220 używa klient w celu dokonania płatności.

Klient jest zadowolony, że wszystko odbywa się tak szybko. Dzięki funkcji płatności zbliżeniowych niskie kwoty transakcji można regulować błyskawicznie. Proponowany zestaw to proste, bezpieczne i korzystne cenowo rozwiązanie płatnicze dla ciebie.